لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  فناوری صدا

  گوش دادن معناشده و دوباره معناشده

  مدتهاست کیفیت صدا را در حد عالی ارائه کرده‌ایم. از ‎WALKMAN®‎ بادوام گرفته تا پیشرفته‌ترین تجهیزات صوتی، سابقه ما در فناوری صدا بهترین تجربه گوش دادن به محصولات Sony و Xperia و بهبود صدای آن‌ها را برایتان به ارمغان می‌آورد.

  موسیقی همان‌طور که خواننده می‌خواهد

  با صدای با وضوح بالا

  آهنگ‌های صوتی با وضوح بالا را در تلفن هوشمند Xperia خود پخش کنید و به وضوح ضبط اصلی نزدیک‌تر شوید. وقتی صدای هر نفس و ضربه بر تارهای گیتار را می‌شنوید، تعجب می‌کنید چطور تابه‌حال توانستید به شیوه‌های دیگری به موسیقی گوش دهید.

  طرفداران صدای عالی گوش کنند

  «صدای با وضوح بالا» با استفاده از فرکانس‌های نمونه و سرعت‌های بیت سه تا شش برابر بلندتر از CD و MP3، موسیقی شما را واضح‌تر، شفاف‌تر و پیچیده‌تر می‌کند. چشمانتان را ببندید و خود را در استودیوی ضبط پیدا کنید.

  ضبط آنالوگ اصلی

  ضبط آنالوگ اصلی

  صدای کامل از ضبط آنالوگ اصلی.

  ضبط CD

  ضبط CD

  فرمت فایل فشرده‌ CD که به بهبود کیفیت صدای با وضوح کمتر کمک می‌کند.

  صدا با وضوح بالا

  صدا با وضوح بالا

  صدای با وضوح بالا با فرمت نمونه فراگیرتر به شما امکان‌می‌دهد صدایی را با وضوح متمایز تجربه کنید.

  پر کردن قسمت‌های خالی

  تقویت فایل‌های موسیقی با وضوح پایین با DSEE HX™‎

  اگر آهنگ‌های شما از وضوح بالایی برخوردار نیستند، همچنان می‌توانید مجموعه موسیقی همیشگی‌تان را با کیفیتی نزدیک به صدای باوضوح بالا گوش کنید. موتور بهبود صدای دیجیتالی (DSEE HX™‎) با جایگزین کردن داده‌های مفقود، جزئیات صدای اصلی را بازیابی می‌کند.

  بی‌سیم بدون نقص

  صدایی ممتاز از طریق Bluetooth با LDAC

  اگر دستگاه Xperia را به هدست یا بلندگوی Bluetooth وصل کنید، با LDAC مطمئن شوید هیچ قسمتی از کیفیت صدا را از دست نمی‌دهید. با سه برابر شدن سرعت انتقال داده و صدای بسیار واضح هر ضرب‌آهنگ، کیفیت آهنگ‌ها به کیفیتی نزدیک به صدای با وضوح بالا بهبود می‌یابد.‌

  فرار از صدای مزاحم

  با DNC نویز بیرونی را مسدود کنید

  دستگاه Xperia مجهز به فناوری حذف نویز دیجیتال (DNC) است. با هدفون‌های DNC جفت‌سازی کنید و تا ۹۸ درصد از نویز بیرونی را کاهش دهید. تا از موسیقی بدون صدای مزاحم لذت ببرید.

  DNC صداهای با فرکانس پایین را حذف می‌کند تا صداهای با فرکانس بالا هرگز به گوش شما نرسند.

  حساسیت سطح صدا

  با استفاده از فناوری کنترل نویز فعال، DNC صداهای با فرکانس پایین را حذف می‌کند تا صداهای با فرکانس بالا هرگز به گوش شما نرسند. تنظیمی را انتخاب کنید که سطح حذف صدا را برای متناسب بودن با محیط بهینه کند.

  سفر با سرعت صوت

  صدای دارای توزیع فضایی با ضبط دوطرفه

  با Xperia خود ضبط کنید، هنگام بازپخش ضبط دوطرفه صداها را در هدفونتان در محل مناسب قرار می‌دهد. از یک کنسرت زنده فیلم‌برداری کنید، سپس قطعه‌ ضبط‌شده را بارها و بارها در طول شب دوباره گوش کنید، با صدای گیتار سولو در چپ، آواز در وسط و طبل در راست.

  امکان استفاده از هر هدفونی

  امکان استفاده از هر هدفونی

  چون در همه تلفن‌های هوشمندمان از فیش هدفون استانداردی استفاده کردیم، می‌توانید همچنان از هدفون قدیمی دلخواهتان با آهنگ‌های موردعلاقه‌تان استفاده کنید.

  صدایی که برای شما ساخته شده است

  صدایی که برای شما ساخته شده است

  بهینه‌سازی هدفون خودکار، نوع هدفون و شکل گوش را تجزیه و تحلیل می‌کند تا صدای بهینه‌ای را در اختیارتان قرار دهد.