لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  Xperia™ Performance

  ساخته‌شده برای خط سرعت

  دستگاه‌های Xperia مجهز به بهترین پردازشگرها در کلاس خود از نوع ‎Qualcomm®‎ و Mediatek هستند. برای همین زمان مرور در اینترنت، تماشا یا بازی کردن به عملکرد با سرعت بالایی دست خواهید یافت.

  با استفاده از بهترین

  پردازشگری پیشتاز

  Xperia XZ با Qualcomm® Snapdragon™ 820 کار می‌کند. پردازشگر Snapdragon 820 مجهز به X12 LTE به‌عنوان یکی از قدرتمندترین پردازشگرهای همراه در بازار از نهایت قابلیت اتصال، گرافیک، عکاسی، قدرت و کارایی باتری پشتیبانی می‌کند.

  هر کاری سریع‌تر انجام می‌شود

  با CPU و سرعت فریم که به ترتیب ۱۰۰ و ۴۰ درصد سریع‌تر از پردازشگرهای قبلی۱ هستند، Xperia XZ جستجوی بسیار سریع‌تر در وب، بازی روان‌تر، پخش جریانی بدون تأخیر ویدیو و انجام هم‌زمان چند کار را امکان‌پذیر می‌کند.

  اتصال اینترنت با سرعت بالا

  متصل بمانید

  اگر در حال استفاده از تلفن هوشمند Xperia از طریق Wi-Fi هستید یا بیرون هستید، می‌توانید با سرعت و بدون قطعی در وب جستجو، آپلود و پخش جریانی کنید. و در Xperia XZ، سرعت دانلودهای ‎4G/LTE‎ نسبت به تلفن‌های هوشمند قبلی ۵۰ درصد* افزایش یافته است.

  اجازه دهید خود تلفن فکر کند

  فناوری هوشمند برای سرعت بهینه

  فناوری پاک‌کننده هوشمند منحصربه‌فرد Sony به طور خودکار هر برنامه‌ای را که استفاده نمی‌شود غیرفعال می‌کند و حافظه پنهان را پاک می‌کند. با این کار تلفن هوشمندتان با سرعت بهینه عمل می‌کند و نیازی نیست کاری انجام دهید.

  اعلامیه‌های سلب مسئولیت

  1. 1بر اساس عملکرد Cat 9، به موجود بودن در بازار بستگی دارد