لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  صفحه‌های نمایش Xperia™‎

  شنیدن کی بود مانند دیدن

  با میراثی از فناوری پیشرفته درحال توسعه در زمینه تلویزیون‌های ‎BRAVIA®‎ از Sony، ما دانش فنی صفحه‌نمایش پیشرفته‌ای را در دست داریم. وقتی این دانش برای Xperia بهینه می‌شود نتیجه آن تلفن هوشمندی با رنگ‌ها، وضوح و کنتراست جالب‌توجه خواهد بود.

  رنگ‌ها، رنگ‌های زیبا

  پالت متنوع‌تری از رنگ‌های زنده

  رنگ‌های باطراوت می‌توانند حالت روحی را تغییر دهند یا به صحنه‌ای زندگی بخشند. به همین دلیل ما صفحه‌نمایش ‎TRILUMINOS™‎ برای موبایل را طراحی کردیم. این فناوری منحصربه‌فرد، Live Colour LED و ‎Live Colour Creation™‎ را برای یک پالت رنگ روشن‌تر در کنار هم قرار می‌دهد.

  Live Colour LED

  پالت رنگی گسترده‌تر

  Live Colour LED پالت گسترده‌تری ارائه می‌دهد و موجب می‌شود رنگ‌های روی صفحه‌نمایش Xperia غنی‌تر، عمیق‌تر و سیرتر دیده شوند.

  Live Colour Creation

  زنده‌تر

  Live Colour Creation™‎ رنگ‌های بسیار درخشان و بدون اشباع زیاد در اختیارتان قرار می‌دهد. هر رنگی جداگانه تجزیه و بهینه می‌شود.

  وضوح بسیار بالا

  تصاویر بسیار واضح با ™X-Reality برای موبایل

  از تصاویر ثابت و ویدیوهای با وضوح پایین تا فیلم‌های با وضوح بالا، موتور ™X-Reality برای موبایل منحصر‌به‌فرد Sony پیکسل‌های از دست‌رفته را اضافه می‌کند، نویز را کاهش می‌دهد و وضوح تصویر را افزایش می‌دهد - لحظات موردنظر شما را با کیفیت Full HD ثبت می‌کند.

  (۱) کاهش نویز:

  کاهش نویز هوشمند موجب کاهش نویز در فیلم‌ها یا صحنه‌های دارای تحرک بالای گرفته شده با نور کم می‌شود تا تصاویر واضح‌تر و یکدست‌تر شوند.

  (۲) بهبود بافت و طرح کلی:

  با عناصر انتخابی پیشرفته که به بازتاب بافت و وضوح طرح‌های کلی کمک می‌کنند، تصاویر روشن‌تر و واضح‌تر می‌شوند.

  (۳) بازتولید پیکسل:

  وضوح بالای منحصر‌به‌فرد Sony به تصویر و ویدیوهای شما زندگی جدیدی می‌دهد. هر پیکسل را بررسی کرده و پیکسل‌های از دست رفته را دوباره تولید می‌کند.

  هر جا، هر زمان، هر محتوا

  صفحه‌نمایشی با همه شرایط

  در هر شرایط نوری که باشید، با هر زاویه‌ای که دستگاه را نگه دارید و هر محتوایی که داشته باشید. صفحه‌های نمایش ما همه این موارد دارند و هنوز هم ظاهر عالی خود را حفظ کرده‌‌اند.

  نماد نشان‌دهنده IPS

  مشاهده عالی از هر زاویه‌ای

  Xperia با وجود IPS، از هر زاویه‌ای تصاویری بسیار واضح و رنگ‌های دقیق ارائه می‌دهد.

  نماد نشان‌دهنده بهبود کنتراست حسی

  اجازه دهید بدرخشد

  با بهبود کنتراست حسی، صفحه‌نمایش حتی در نور روشن آفتاب هم بسیار واضح است.

  نماد نشان‌دهنده تقویت کنتراست

  تقویت کنتراست

  از هر زاویه‌ای مشکی‌ها مشکی‌تر و شفاف‌ترند و حتی تصاویر تاریک هم جزئیات خود را حفظ می‌کنند.

  ذخیره‌کننده نور

  رنگ مشکی واقعی‌تر با نشت نور کمتر

  جدیدترین صفحه‌های نمایش تلفن ما با نور زمینه LCD قوی روشن می‌شوند و فیلتر منحصر‌به‌فرد بیشتر این نور را حفظ می‌کند. نتیجه؟ از هر زاویه‌ای که مشاهده کنید، به کنتراست باور نکردنی با رنگ‌های مشکی برجسته عالی دست پیدا می‌کنید.