لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  طراحی ‎Xperia™‎

  طراحی یکپارچه

  Xperia™‎ برای ایجاد هماهنگی کلی بین طراحی، فناوری، افراد و روش زندگی‌شان طراحی شده است.

  قسمتی از شماست

  ما زندگی‌مان را با تلفن‌های هوشمندمان به اشتراک می‌گذاریم. برای همین است که ما هر Xperia را طوری طراحی می‌کنیم که با زندگی‌تان تناسبی راحت و یکپارچه داشته باشد. پس تلفنتان به‌عنوان بخشی از فناوری احساس نمی‌شود بلکه جزئی طبیعی از زندگی شما به شمار می‌رود.

  جفتی بی‌نقص

  تلفن‌های هوشمند Xperia به‌گونه‌ای طراحی شدند که همراهی عالی در دست و زندگی شما باشند.

  مواد و صنعتگری

  گرد و بهسازی‌شده

  برای ایجاد تلفن هوشمندی راحت و فوق‌العاده زیبا، به همه جزئیات توجه کردیم. جدیدترین شکل ظاهری تلفن ما با شیشه‌ای خمیده و گوشه‌هایی گرد به‌صورت یکدست و با «سطح حلقوی» بی‌انتهایی طراحی شده است.

  سطح حلقوی

  سطح جدیدترن تلفن‌های هوشمند ما به‌گونه‌ای طراحی شده است که گویی پیرامون تلفن به‌صورتی یکدست و بی‌انتها در جریان است. این سطح ظاهری ناب و مرتب به تلفن بخشیده است و به‌راحتی در کف دست شما جای می‌گیرد.

  طراحی جدید ما در دو اندازه در اختیار شما قرار می‌گیرد، Xperia XZ پرچم‌دار بزرگ یا Xperia X Compact خوش‌ترکیب و جمع‌وجور و راحت.

  قسمت پشتی Xperia XZ از فلز ALKALEIDO™‎ بسیار خالص ساخته شده است.

  کیفیت ممتاز

  پشت Xperia XZ که از فلز خالص ALKALEIDO™‎ ساخته شده است، عمق، درخشندگی و روشنایی خاصی را به پرداخت آن افزوده است.‎

  ظاهر عالی Xperia X Compact بسیار براق است.

  تناسبی ایده‌آل

  شکل ساده Xperia X Compact با پرداخت فوق‌العاده براق حاصل از صنعتگری ظریف سرامیکی آن تحسین همگان را برمی‌انگیزد.

  برنامه‌ها و رابط کاربر

  ظاهری یک‌دست. احساسی ساده.

  طراحی یکپارچه - درون و بیرون - بخشی از چیزی است که تلفن‌های هوشمند Xperia را برای استفاده راحت و حسی کرده است. همه نمادها، رنگ‌ها و گرافیک‌ها با دقت انتخاب شده‌اند تا با طراحی ظاهری تلفن هماهنگی داشته باشند.

  صفحه قفل Xperia محتوایتان را با ساعتی شفاف و پیش‌نمایشی از چیزی که در صفحه اصلی در انتظار است، به جلو می‌آورد.

  کاوری متناسب با

  چون این کاور توسط طراحان تلفن هوشمند ما طراحی شده است، مثل یک دستکش دقیقاً‌ اندازه Xperia شما هستند و با رنگ تلفن بسیار جور می‌شوند. پس این کاور به‌جای پنهان کردن تلفن شما، زیبایی‌های آن را به نمایش گذاشته و تکمیل می‌کند.