لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  عمر باتری ‎Xperia™‎

  با پیشرفت در زمینه عمر باتری آشنا شوید

  تلفن‌های هوشمند Xperia باتری‌ای به شما ارائه می‌کنند که نه تنها وقتی به تلفن بیشتر از همیشه نیاز دارید شما را ناامید نمی‌کنند بلکه از طول عمر تا دو برابر معمول۱ برخوردارند. قدرت باتری را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنید.

  شارژ هوشمندتر. عمر طولانی‌تر.

  باتری تلفن هوشمندی که طراحی شده است تا قوی بماند

  جدیدترین تلفن‌های هوشمند Xperia دارای ماندگاری باتری طولانی‌تری هستند. اکثر باتری‌ها با بیشتر شدن تعداد دفعات شارژ، قدرتشان را از دست می‌دهند. اما با کمک Qnovo Adaptive Charging و Battery Care، باتری تلفن هوشمند شما تا دو برابر زمان معمول، قدرت خود را حفظ می‌کند.

  بررسی سلامت باتری

  با Qnovo Adaptive Charging

  با استفاده از فناوری شارژ‌ پیشرفته تطابق‌پذیر Qnovo، می‌توانیم همیشه شرایط باتری را کنترل کنیم و با تنظیم جریان شارژ آسیب وارده به باتری را کاهش داده و طول عمر آن را افزایش دهیم.

  شارژ‌ حسی

  با Battery Care

  شارژ‌ کردن در طول شب کاری راحتی است اما اگر پس از کامل شدن شارژ‌، شارژ‌ر را از برق نکشید باتری ضعیف می‌شود. Battery Care با تشخیص زمان بیداری شما این مشکل را برطرف می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود پس از اینکه تلفن تا ۹۰ درصد شارژ‌ شد، شارژ‌ متوقف شود و سپس با آغاز روز شارژ‌ صد در صد کامل می‌شود.

  اکثر کارهایی که دوست دارید را انجام دهید

  با باتری‌ای که دوام می‌آورد

  این باتری تلفن‌های هوشمند ما را متمایز می‌کند و به شما امکان می‌دهد کارهای بیشتری انجام دهید. سخت‌افزار ما ظرفیت باتری را بدون فدا کردن اندازه تلفن بیشتر می‌کند. نر‌م‌افزار ما پردازشگر را برای عملکرد بالا با مصرف نیروی مناسب بهینه می‌کند.

  از نهایت نیرو استفاده کنید

  حالت STAMINA برای زمانی که بیشترین نیاز را دارید

  زمانی که واقعاً به نیروی باتری نیاز دارید، حالت STAMINA را روشن کنید. این قابلیت با سه سطح ذخیره نیرو که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، تنظیمات را به‌گونه‌ای انجام می‌دهد که بتوان از تلفن به مدت طولانی‌تری استفاده کرد.

  طول عمر بیشتر باتری

  طبق روال معمول تلفن بزنید، ایمیل ارسال کنید و مرور کنید اما عملکردهایی مثل داده‌های پس‌زمینه و GPS که شارژ باتری را تخلیه می‌کنند، محدود کنید.

  ذخیره نیروی متوازن

  بدون از دست دادن ویژگی‌های موردعلاقه‌تان که هر روز در تلفن هوشمند استفاده می‌کنید، نیرو را ذخیره کنید.

  عملکرد بهتر دستگاه

  از تلفنتان مثل همیشه استفاده کنید فقط عملکردهای دارای مصرف بالای نیرو را (مانند بهبود تصویر) محدود کنید.

  در زمان بسیار اندکی شارژ کنید

  از شارژر سریع UCH12W با جدیدترین تلفن‌های هوشمند Xperia استفاده کنید که تنها ظرف چند دقیقه شارژ، ساعت‌ها شارژ‌ در اختیارتان قرار می‌دهد.

  اعلامیه‌های سلب مسئولیت

  1. 1نتیجه تا حد زیادی به شرایط و مشخصات نسل باتری بستگی دارد: یک چرخه شامل شارژ تا ٪۱۰۰ و ۲۰ دقیقه حفظ شارژ‌ در ٪۱۰۰، تخلیه تا ٪۰ و انتظار ۲۰ دقیقه‌ای در ٪۰ می‌شود. این چرخه برای باتری که در اتاقی با دمای ثابت کنترل‌شده نگه داشته شده است انجام می‌شود. شارژ مرجع با استفاده از روش CCCV انجام می‌شود. با Qnovo عمر باتری را تا ۲ برابر افزایش دهید.