لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  عکس‌برداری با تلفن هوشمند Xperia™‎

  با Xperia™‎ عکس‌ها و فیلم‌هایتان را تا حد ‌نهایت پیش ببرید. تلفن‌های هوشمند ما بهترین فناوری فیلم‌برداری و عکس‌برداری Sony را در اختیارتان قرار می‌دهند که فراتر از محدودیت‌ها است. به تعدادی از عکس‌های زیبایی که کاربران Xperia گرفته‌اند نگاه کنید.

  ضبط فیلم ‎4K HDR‎

  فیلم‌برداری مانند یک حرفه‌ای

  Xperia XZ2 و Xperia XZ2 Compact اولین تلفن‌های هوشمند در جهان با قابلیت ضبط فیلم ‎4K HDR‎‎ هستند۱، برای همین می‌توانید واقعیت را با کنتراستی باورنکردنی، جزئیاتی حرفه‌ای و با رنگ‌ واقعی به تصویر بکشید.

  حرکت بسیار آهسته - با کیفیت Full HD

  مشاهده جزئیات ماجرا

  دوربین پیشرفته Motion Eye™‎‏ ما، با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه و با کیفیت HD یا Full HD در حالت حرکت بسیار آهسته ضبط می‌کند. و همین‌طور با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه در حالت حرکت آهسته استاندارد تصویربرداری می‌کند. به راحتی بین حالت‌ها جا‌به‌جا شوید و تصویر لحظات زودگذر را ضبط کنید.

  عکس‌برداری با تلفن هوشمند در نور کم‎

  هر زمان، هر کجا، با هر نوری. لحظات را به تصویر بکشید.

  فرقی نمی‌کند بخواهید نور آسمانی سپیده‌دم یا چیزهایی که فقط در شب نمایان می‌شوند را به تصویر بکشید، دوربین Motion Eye™‎ ما با داشتن قابلیت کنترل نوردهی هوشمند، عکس‌هایی با کیفیت تصویر استثنائی در نور کم می‌گیرد.

  افراد و حیوانات خانگی

  شخصیت‌ها را ضبط کنید

  پرتره باید چیزی بیشتر از تصویر یک فرد یا حیوان خانگی باشد، باید تصویری از چیزی که آن‌ها هستند باشد. ضبط پیش‌بینی‌کننده حتی قبل از اینکه شاتر را فشار دهید چهار عکس می‌گیرد، بنابراین همیشه به چیزی که به دنبال آن هستید دست می‌یابید. علاوه بر این، با عکس‌برداری متوالی با فوکوس خودکار می‌توانید از سوژه در حال حرکت با وضوح کامل عکس بگیرید.

  عکس‌برداری از طبیعت با همه شکوه و زیبایی‌اش

  عکس‌های فوق‌العاده‌ای از صحنه‌های عالی خارج از ساختمان بگیرید

  عکس‌برداری از طبیعت حتی برای برجسته‌ترین عکاسان هم چالش‌برانگیز است - چون طبیعت غیرقابل پیش‌بینی و همیشه در حال تغییر است. با قابلیت عملکرد راه‌اندازی فوق‌العاده سریع و عکس‌برداری هرگز لحظه‌ای را از دست نمی‌دهید. علاوه بر این، می‌توانید با مجموعه‌ای از تنظیمات دستی کنترل کاملی داشته باشید یا از حالت خودکار فوق‌العاده بیشترین استفاده را ببرید.

  اعلامیه‌های سلب مسئولیت
  1. 1Xperia XZ2 ویدیوی ‎4K HDR‎ را با عمق رنگ ۱۰ بیت با فرمت HLG ضبط و ذخیره می‌کند. توسط سرویس SpecTRAX از Strategy Analytics در مقایسه با مشخصات ویدیوهای منتشر شده از بیش از ۱۱٬۸۰۰ تلفن هوشمند تأیید شده است. صحت اطلاعات در ۲۵ فوریه ۲۰۱۸ مورد تأیید است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نتایج Strategy Analytics به سایت زیر مراجعه کنید: https://www.sonymobile.com/ir/legal/testresults/