لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  کسب‌وکار

  توانمندسازی رهبران تجاری فردا

  Sony با ارائه طیف وسیعی از محصولات و سرویس‌های متصل و مرتبط با کسب‌وکار موجب تسهیل زندگی کاری‌تان می‌شود.

  هر چیزی که برای کار کردن هوشمندانه‌تر نیاز دارید

  با باتری با ماندگاری بی‌نظیر و صفحه‌نمایش‌های واضح، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند ویژه‌ کسب‌وکار Xperia، بهترین‌های Sony را به شما ارائه می‌کنند؛ در تمام طول روز و هر روز. به برنامه‌های یکپارچه و قابلیت‌ اشتراک‌گذاری عالی که به افزایش بهره‌وری و کارایی کمک می‌کنند تکیه کنید. و به ویژه به یک سیستم Android قدرتمند و امن با بهبود عملکردهای Sony Mobile اعتماد کنید.

  برنامه‌ها

  کارهای سخت را به برنامه‌ها بسپارید

  با روش‌های هوشمندانه‌تر کار با برنامه‌های کسب‌وکار در دستگاه‌های Xperia آشنا شوید. درباره برنامه‌های ایمیل، تقویم و مخاطبین که با استفاده از Microsoft® Exchange ActiveSync® (EAS)‎‎‎ قابل همگام‌سازی هستند بیشتر بدانید. می‌توانند از هر جایی به‌طور معمول به کسب‌وکارتان بپردازید.

  • ایمیل
  • تقویم
  • دفترچه تلفن
  • برنامه‌های کسب‌وکار

  امنیت

  اجازه دهید راه‌حل‌های ویژه کسب‌‌وکار امن ما، امنیت کارتان را حفظ کنند

  با امنیت دستگاه‌های همراه که نقش مهمی را در کسب‌وکار بازی می‌کنند، ما مطمئنیم که تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند ویژه کسب‌وکار Xperia، ارتباطات امن و محافظت از داده‌های ذخیره‌شده را برای شما فراهم می‌کنند. ما با استفاده از مدل امنیت‎Android™ ‎ و بهبودهای Sony Mobile، پلتفرم ایمنی را برای یک کسب‌وکار امن ارائه می‌کنیم. علاوه بر این اگر دستگاهتان گم شد یا به سرقت رفت، می‌توانید با استفاده از سرویس my Xperia، اطلاعات آن را از راه دور پاک کنید.

  • امنیت سیستم
  • ذخیره‌سازی امن
  • امنیت شبکه
  • امنیت دستگاه

  سرویس و پشتیبانی

  مدیریت دستگاه‌های کسب‌وکار نمی‌تواند راحت‌تر از این باشد

  به کارگیری و مدیریت دستگاه‌های همراه Xperia در کسب‌وکارتان از طریق ترکیب راه‌حل‌های مدیریت دستگاه‌های همراه (MDM) پیشروی شخص ثالث و برنامه‌نویسی Sony Mobile آسان شده است.۲ دستگاه‌های کسب‌وکار Xperia از راه‌حل‌های BYOD ارائه‌شده از سوی ارائه‌دهندگانی همچون AirWatch by VMware و SOTI پشتیبانی می‌کنند.

  کتاب‌های سفید

  با ویژگی‌ها و سرویس‌های Sony آشنا شوید

  دانستن اینکه چگونه دستگاه‌های Xperia از برنامه‌ها، راه‌حل‌های امنیتی و MDM و MAM استفاده می‌کنند بسیار مهم است. کتاب‌های سفید ویژه دستگاه ما شامل اطلاعات دقیقی درباره نحوه همگام‌سازی با EAS، ایمن نگه داشتن داده یا پشتیبانی از ارائه‌دهندگان MDM است و منبع ارزشمندی از اطلاعات محسوب می‌شوند.

  White Paper Downloads

  Xperia Configurator

  چند دستگاه مربوط به کسب‌وکارتان را به آسانی پیکربندی کرده و از آن‌ها استفاده کنید. در پرسنلتان، قابلیت عملکرد و برنامه‌ها را مجاز و غیرفعال کنید، قابلیت اتصال را پیکربندی کنید، تنظیمات امنیتی را ایجاد و اعمال کنید و کارهای بیشتری ایجام دهید.

  مدیریت برنامه و دستگاه همراه

  مدیریت دستگاه‌های شرکت نمی‌تواند راحت‌تر از این باشد

  با APIهای شرکت Sony، انطباق زیاد با ’ Android for Work از Google و مدیریت دستگاه همراه (MDM) پیشروی شخص ثالث، دستگاه‌های Xperia نیازهای بهره‌وری تلفن همراهتان را به بهترین نحو پشتیبانی می‌کنند.2

  AirWatch یک پلتفرم شرکتی برای دستگاه‌های همراه است که دسترسی آسان به برنامه‌های کسب‌وکار و سایر موارد را فراهم می‌کند.

  SOTI یک راه‌حل مدیریت شرکتی برای دستگاه‌های همراه است که دستگاه‌ها را برای کسب‌وکار مدیریت و ایمن می‌کند.

  MobileIron در دنیای دستگاه‌های مورداستفاده مختلف، سیستم‌ عامل‌های جدید را ایمن و مدیریت می‌کند.

  Xperia Care

  راهنمایی و پشتیبانی آنلاین برای دستگاه Xperia شما.

  تالار گفتمان پشتیبانی

  سؤالات دیگر کاربران Xperia ویژه کسب‌وکار را مشاهده کنید.

  اعلامیه‌های سلب مسئولیت

  1. 1سطوح رمزگذاری بسته به دستگاه ممکن است متفاوت باشد.
  2. 2پشتیبانی برای راه‌حل‌های MDM و MAM در هر دستگاهی متفاوت است.