لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right

  معرفی Android نسخه ۷٫۰ Nougat

  از مزایای ویژگی‌های جدید و عملکرد ساده و مؤثر جدیدترین سیستم عامل Android برخوردار شوید. ببینید چگونه بهترین‌های Nougat را در Xperia™‎ شما به‌کار می‌بریم.

  چه دستگاهی نیاز دارم؟

  Nougat را در Xperia™ XZ، ‏X Compact، ‏XA Ultra، ‏XA، ‏X Performance، ‏X، ‏Z5، ‏Z5 Compact، ‏Z5 Premium، ‏Z4 Tablet و Z3+‎ دسترس خواهد بود. زمان در دسترس بودن بسته به مدل و منطقه فرق دارد. درباره دستگاهتان در صفحه پشتیبانی بیشتر بدانید.

  خب، چه امکانات جدیدی دارد؟

  Nougat بلیت شما برای دسترسی به جدیدترین ویژگی‌ها و عملکرد Sony و Android است. در قسمت زیر با پیشرفت‌های چشمگیر نرم‌افزار آشنا شوید.

  پشتیبانی از چندپنجره

  اکنون می‌توانید هم‌زمان دو برنامه را در یک نمای جدید در صفحه‌نمایش تقسیم‌شده اجرا کنید- این حالت برای نگه داشتن اطلاعات مهم در کنار هم مطلوب است. و هنگام انجام چند کار هم‌زمان، کافی است دوبار ضربه بزنید تا بین دو برنامه آخر جابه‌جا شوید.

  باتری‌ای که می‌داند چه زمانی به آن نیاز است

  حالت خواب اکنون در زمان حرکت عملکرد هوشمندانه‌تری دارد تا هر زمان تلفن هوشمندتان را در جیب یا کیف قرار می‌دهید نیروی شارژ را ذخیره کند. و حالت STAMINA ما سه سطح جدید برای صرفه‌جویی نیروی دارد که به‌طور خودکار تنظیمات را برای ادامه کارتان انجام می‌دهد.

  پیام‌های معنادارتر

  زمانی که کلمات به‌تنهایی کافی نیستند، اجازه دهید خلاقیتتان حرف بزند. با Nougat می‌توانید عکس‌برداری کنید و ویدیوها، عکس‌ها، صدا و موارد دیگر را مستقیم از برنامه پیام‌رسانی ارسال کنید - برای بهترین جواب همیشه دردسترس شماست.

  ویژگی‌های جدید دوربین

  دو عکس از یک خیابان مسکونی که قابلیت‌های فوکوس دستی را نشان می‌دهد.

  کنترل‌های دستی

  اگر Xperia XZ، ‏X Compact، ‏X یا X Performance دارید، با کنترل‌های جدید سرعت شاتر و فوکوس دستی می‌توانید مانند افراد حرفه‌ای عکس‌هایتان را تنظیم کنید. این کار به‌سادگی با تنظیم لغزنده‌ها انجام می‌شود و کنترل خلاقانه کاملی به شما می‌دهد.

  گرفتن سلفی ۳ ثانیه‌ای با تایمر خودکار در Xperia XZ

  تایمر اختصاصی سلفی

  در دستگاه‌های Xperia سازگار، دکمه تایمر خودکار جدیدی به رابط دوربین جلو اضافه کرده‌ایم. زمانی که به زاویه مناسب می‌رسید تلفن هوشمندتان را ایمن‌تر نگه دارید -نه تلاش زیادی لازم است و نه جای نگرانی است.

  صفحه هوشمندتر

  برای مشاهده صفحه اصلی جدیدتان به چپ بروید و به Google Now یکپارچه‌شده دسترسی پیدا کنید. همچنین Xperia پیشنهادات برنامه شخصی‌شده را در اینجا بر اساس استفاده و عادت‌هایتان نشان می‌دهد.

  بهترین برنامه‌‌ها برای بهترین‌های شما

  همه برنامه‌های Android ما با درنظر گرفتن نیازهای شما ایجاد شده‌اند - تا به شما کمک کنند خلاق‌تر باشید، سرگرمی بیشتری داشته باشید و نسبت به قبل سازمان‌یافته‌تر عمل کنید.

  دستگاهتان را نمی‌بینید؟

  برای بیشترین استفاده از Xperia، به صفحه پشتیبانی بروید، دستگاهتان را انتخاب کنید و ببینید آیا آماده به‌روزرسانی هستید.