لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  امنیت نرم‌افزار

  امنیت نرم‌افزار Sony Mobile

  تیم امنیت نرم‌افزار جهانی ما پیوسته در تلاشند تا از محصولات، سرویس‌ها و دارایی‌های اطلاعاتی Sony Mobile و محرمانگی اطلاعات مشتری محافظت کنند. اما همیشه از کمک بیشتر استقبال می‌کنیم. ما از اهمیت نقش انجمن تحقیق در بهبود وضعیت امنیتمان آگاهیم و از هر گونه فرصت همکاری با انجمن استقبال می‌کنیم.

  برنامه امنیت نرم‌افزار Sony Mobile اشکالاتی را می‌پذیرد که به مهاجمین احتمالی این امکان را می‌دهد در یکپارچگی، دسترسی‌پذیری یا محرمانگی محصولات، سرویس‌ها یا ساختار فناوری اطلاعات Sony Mobile خدشه‌ای وارد کنند. اگر فکر می‌کنید نقطه ضعفی را در امنیت یک محصول یا وب سایت Sony Mobile یافته‌اید، به ما اطلاع دهید.

  برای ارائه گزارش، لطفاً ایمیلی به softwaresecurity@sonymobile.com ارسال کنید. اگر می‌خواهید گزارشتان را رمزگذاری کنید، می‌توانید از کلید عمومی PGP استفاده کنید. ما تلاش می‌کنیم گزارش‌های ارسالی را به‌موقع بررسی کنیم.

  خط‌مشی حریم خصوصی

  برای آشنایی با انواع اطلاعاتی که ما از وب‌سایت و برنامه‌هایمان جمع‌آوری می‌کنیم، چگونگی استفاده از این اطلاعات و اقدامات امنیتی که برای محافظت از اطلاعات خصوصی‌تان انجام می‌شود، این خط‌مشی حریم خصوصی را بخوانید. خط‌مشی حریم خصوصی را بخوانید

  پشتیبانی‌های دیگر

  اگر مشکلی دارید که به امنیت نرم‌افزار مربوط نمی‌شود، یعنی دانلود و نصب به‌روزرسانی‌ها، یا اگر در ارتباط با تلفنتان به کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً با پشتیبانی Sony Mobile تماس بگیرید.