لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  فرصت‌های شغلی در Sony Mobile

  بیایید با هم دنیای شگفت‌انگیزی بسازیم

  هوشمند چیست؟ این واژه فقط شامل مگاپیکسل، گزینه‌های ذخیره‌سازی و عمر باتری نمی‌شود. هوشمند به معنای به کار بردن این هوش است. «هوشمند» یعنی درک اینکه افراد چگونه و چرا از فناوری استفاده می‌کنند و سپس استفاده از این یافته‌ها در محصولاتی که افراد نمی‌خواهند بدون آن‌ها کاری انجام دهند. مانند تلفن‌های هوشمند حسی و محصولات هوشمندی که فراتر از محدودیت‌ها رفته‌اند.

  جایی که تجربیات عالی روی می‌دهند

  به همین دلیل به دنبال افرادی هستیم که دنیا را کمی متفاوت‌تر می‌بینند - به شکل عرصه فرصت‌ها - و به دیگران الهام می‌دهند که این‌گونه عمل کنند. افرادی که می‌دانند چگونه احساس را به نوآوری تبدیل کنند و خالق تجربیاتی باشند که کنجکاوی را برمی‌انگیزد. و اگر این برای شما آشنا به‌نظر می‌رسد، ما را می‌پسندید.

  فرصت‌های شغلی

  با موتور جستجوی ما، شغل مناسب خود را انتخاب کنید سپس روند درخواست کار آنلاین ما را دنبال نمایید. از شما می‌خواهیم به چند سؤال کلی پاسخ دهید، یک کپی از رزومه‌تان را ارائه دهید و در نامه‌ای بگویید چرا مایلید با ما کار کنید.

  فرصت‌های شغلی

  از صفحه فرصت‌های شغلی Linkedin ما دیدن نمایید

  از فرصت‌های موجود در شرکت فعال ما الهام بگیرید و در جریان آخرین اعلان‌ها، رویدادها و اخبار داخلی قرار بگیرید.