لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right

  ‎TrackID™‎ - با موسیقی اطرافتان همراه باشید

  به آهنگ موردعلاقه‌تان گوش می‌کنید ولی نمی‌دانید چه آهنگی است؟ TrackID برنامه تشخیص بسیار سریع موسیقی ما تنها با یک لمس این اطلاعات را در اختیارتان قرار می‌دهد. و با یک ضربه دیگر می‌توانید آن را به لیست پخش ‏۱Spotify اضافه کنید.

  «برای همه دوستداران موسیقی این برنامه ضروری است و باید آن را داشته باشند!»

  گریگوری اوپرا، ۱۹ فوریه ۲۰۱۶

  نام آهنگ

  فقط با یک لمس، TrackID ظرف چند ثاینه نام آهنگی را که در حال پخش است به شما می‌گوید - کمک می‌کند تا وقت کمتری صرف جستجو کنید در عوض وقت بیشتری را صرف آهنگی کنید که دوست دارید.

  دریافت اطلاعات بیشتر

  با بیوگرافی‌ها و ویدیوهای موسیقی به هنرمندان مورد علاقه‌تان نزدیک‌تر شوید و ببینید آیا آن‌ها جزو برترین‌های نمودار TrackID قرار دارند.

  افزودن به Spotify

  TrackID را به حساب Spotify خودتان وصل کنید تا بتوانید به‌طور مستقیم آهنگ‌های ردیابی شده را به فهرست پخش اضافه کنید.۱

  تشخیص فوری موسیقی

  درباره موسیقی اطرافتان بیشتر بدانید. فقط با یک لمس، TrackID نامی به این آهنگ می‌دهد - ایده‌آل برای زمانی که در حرکت هستید.

  کاوش موسیقی جدید

  ببینید هم‌اکنون سایر افراد چه آهنگ‌هایی را دنبال می‌کنند - پس قبل از اینکه آهنگی به برترین آهنگ بعدی تبدیل شود می‌توانید آن را کشف کنید.

  بررسی برترین‌های نمودار TrackID

  نه تنها می‌توانید ببینید کدام آهنگ‌ها هم‌اکنون دنبال می‌شوند بلکه می‌توانید ببینید برترین‌های نمودارهای TrackID در جهان کدام آهنگ‌ها هستند.

  شبکه ندارید؟ مشکلی نیست.

  حالت آفلاین یعنی حتی زمانی که سیگنال ندارید، چیزی را از دست نداده‌اید - آهنگ‌هایی را که جستجو کرده‌اید دوباره زمان آنلاین شدن در اختیارتان قرار می‌گیرد.

  اعلامیه‌های سلب مسئولیت

  1. 1منوط به دردسترس بودن در منطقه شماست.