لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  برنامه‌های عکس و ویدیو

  روح خلاقیت شما را رها می‌کند...

  مجموعه برنامه‌های ویرایش عکس ما، رهاسازی خلاقیت را برای هنرمندان تازه‌کار، سازندگان الگوهای رفتاری، عکاسان و فیلم‌سازان آسان می‌کند.

  عناصری به واقعیت اضافه می‌کند…

  جلوه واقعیت افزوده

  با برنامه جلوه واقعیت افزوده هر روزتان را شگفت‌انگیز کنید و در تلفن هوشمند Xperia™‎ خود به دنیاهای تخیلی وارد شوید.

  اجازه می‌دهد به‌صورت سه‌بعدی خلق کنید...

  نوآوری‌های جدید را با سه‌بعدی‌ساز کشف کنید. خاطرات سه‌بعدی بسازید، آن‌ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید یا چاپ کنید - کارهایی که می‌توانید انجام دهید، بی‌انتها هستند.

  یک مجموعه ویرایشی است...

  سازنده فیلم

  نور، دوربین تلفن هوشمند، حرکت! با «سازنده فیلم»، می‌توانید به‌آسانی عکس‌ها و ویدیوهای خود را با هم در یک فیلم کوتاه ادغام کنید که دوستان و خانواده‌تان عاشق آن خواهند شد.

  یک آلبوم عکس است...

  آلبوم

  پس از گرفتن عکس‌های بسیار شفاف با تلفن هوشمند Xperia™‎ خودتان، مکان بهتری برای مشاهده آن‌ها جز برنامه آلبوم وجود ندارد.

  Sketch: استودیوی هنری شما

  الگوی رفتاری‌ای را برای ارسال به رفقایتان ایجاد کنید. اثر هنری طراحی کنید. و حتی با برچسب‌ها سرگرم شوید - همه اینها در یک برنامه است.