لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-down

برنامه‌های موسیقی و فیلم

دنیایی از سرگرمی‌های جذاب است...

برنامه‌های موسیقی و فیلم Sony را بررسی کنید که تلفن هوشمند Xperia™‎ شما را سرگرم‌کننده‌تر کرده‌اند - با دسترسی در حرکت به پرطرفدارترین و محبوب‌ترین موارد منتشر شده جدید.

آهنگ‌های دلخواهتان را پیدا می‌کند...

™TrackID

هیچ چیزی مانند برای اولین بار عاشق یک آهنگ شدن نیست. اما هیچ چیزی آزاردهنده‌تر از ندانستن نام آن نیست. تنها با یک لمس، TrackID به شما خواهد گفت.

پخش‌کننده موسیقی است...

موسیقی

جلسات آٰرامش‌بخشی. موسیقی متن در تمرین‌های ورزشی شما. بهترین فهرست پخش مهمانی. زمان‌های مختلف مستلزم حال و هوای مختلف هستند و «موسیقی» سازماندهی موسیقی‌تان را از همیشه آسان‌تر کرده است.

بلیتی برای هالیوود است...

PlayStation™Video

تکیه دهید و راحت باشید و از فیلم‌های پرطرفدار هالیوود، فیلم‌های قدیمی و برنامه‌های تلویزیونی دلخواهتان که برای اجاره یا خرید با PlayStation™ Video در دسترس هستند لذت ببرید.

راهنمای تلویزیون خودتان است...

Video & TV SideView

دیگر چیزی را از دست نمی‌دهید. ببینید چه زمانی برنامه‌های تلویزیونی دلخواهتان پخش می‌شوند، پرطرفدارترین سریال‌های جدید را کاوش کنید و تلفن هوشمندتان را برای تلویزیون BRAVIA خود تبدیل به یک کنترل از راه دور کنید.