لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  برنامه‌های موسیقی و فیلم

  دنیایی از سرگرمی‌های جذاب است...

  برنامه‌های موسیقی و فیلم Sony را بررسی کنید که تلفن هوشمند Xperia™‎ شما را سرگرم‌کننده‌تر کرده‌اند - با دسترسی در حرکت به پرطرفدارترین و محبوب‌ترین موارد منتشر شده جدید.

  پخش‌کننده موسیقی است...

  موسیقی

  جلسات آٰرامش‌بخشی. موسیقی متن در تمرین‌های ورزشی شما. بهترین فهرست پخش مهمانی. زمان‌های مختلف مستلزم حال و هوای مختلف هستند و «موسیقی» سازماندهی موسیقی‌تان را از همیشه آسان‌تر کرده است.

  بلیتی برای هالیوود است...

  PlayStation™Video

  تکیه دهید و راحت باشید و از فیلم‌های پرطرفدار هالیوود، فیلم‌های قدیمی و برنامه‌های تلویزیونی دلخواهتان که برای اجاره یا خرید با PlayStation™ Video در دسترس هستند لذت ببرید.

  راهنمای تلویزیون خودتان است...

  Video & TV SideView

  دیگر چیزی را از دست نمی‌دهید. ببینید چه زمانی برنامه‌های تلویزیونی دلخواهتان پخش می‌شوند، پرطرفدارترین سریال‌های جدید را کاوش کنید و تلفن هوشمندتان را برای تلویزیون BRAVIA خود تبدیل به یک کنترل از راه دور کنید.