لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  با Lifelog نبض امور را در دست بگیرید

  Lifelog برنامه ردیاب هوشمند فعالیت برای Android است که آنچه را برایتان مهم است ردیابی می‌کند - مثلاً اینکه تعداد گام‌های شما را می‌شمارد - بدون اینکه به SmartBand نیاز باشد. همین‌طور می‌توانید اهداف تناسب اندام و سلامت شخصی خودتان را تعیین کرده و پیشرفت خود را دنبال کنید.

  برنامه‌ای بسیار خوب. Lifelog در کل سبک زندگی‌ام را تغییر داده است.

  جیمز کوردر، ۲۱ فوریه ۲۰۱۶

  • بهتر بخوابید
  • زندگی را ردیابی کنید
  • موفقیت را به اشتراک بگذارید

  زندگیتان را کنترل کنید

  این برای مرور دوباره لحظاتی است که برایتان مهم است تا بتوانید از زندگی لذت بیشتری ببرید. برای در دست گرفتن کنترل آماده‌اید؟

  با Lifelog زنده تمال و کمال زندگی کنید

  Lifelog و کمی اراده تنها چیزی است که برای رسیدن به اهدافتان در Xperia™‎ خود به آن نیاز دارید - ولی با اضافه کردن یک دستگاه هوشمند حتی می‌توانید داده‌های بیشتری را ردیابی کرده و انگیزه بیشتری داشته باشید.