لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

account arrowhead-down arrowhead-up cart mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  برنامه‌ها و سرویس‌ها

  بیش از یک تلفن هوشمند است...

  همان چیزی است که می‌خواهید

  Xperia™‎ شما بیش از یک تلفن هوشمند است. یک مجموعه ویرایش است. یک کنسول بازی است. همه چیزهای موردعلاقه شماست، به هر چیز مورد نیاز شما تبدیل می‌شود.

  بیشتر از چیزی است که عاشقش هستید

  با Xperia Lounge چیزهای زیادی هست که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. از رقابت‌ها و پیشنهادات اختصاصی تا جدیدترین برنامه‌ها، بازی‌ها، فیلم‌ها و موسیقی - کافی است فقط وارد شوید تا بهترین‌ بهترین‌ها را به‌دست آورید.

  این انقلابی در سه‌بعدی‌سازی است

  خاطرات را سه‌بعدی کنید، سپس با دوستان به اشتراک بگذارید یا چاپ کنید. در حال حاضر بر روی Xperia XZ1، ‏XZ1 Compact و XZ Premium موجود است، سه‌بعدی‌ساز دنیایی از امکانات را به روی شما باز می‌کند.

  دنیایی از سرگرمی‌های جذاب است

  با «موسیقی»، پرطرفدارترین موارد را دانلود کنید. با PlayStation™ Video، فیلم‌هایی توصیه‌شده را ببینید. از مجموعه‌های تلویزیونی موردعلاقه‌تان مطلع بمانید. و این فقط برای مبتدیان است...

  هیچ چیزی جا نمی‌ماند

  گوشی‌تان را به Xperia جدیدی تغییر می‌دهید؟ همه‌چیز را همان‌طور که دوست دارید نگه‌دارید - Xperia Transfer همه محتوا و تنظیمات موجود شما را برایتان منتقل می‌کند.

  این بهترین دوست عکاس است...

  Sketch، جلوه واقعیت افزوده و سازنده فیلم

  دوست دارید در عکس‌هایتان خلاق شوید؟ سپس عاشق سرگرمی‌ای خواهید شد که می‌توانید با Sketch و جلوه واقعیت افزوده داشته باشید. به‌علاوه «سازنده فیلم»، عکس‌هایتان را به‌طور هوشمندانه در فیلم‌های شخصی‌سازی‌شده ترکیب می‌کند.

  کنترل را در دست شما می‌گذارد

  تغییر به Sony با Xperia Transfer. با Xperia Companion همه چیز را پشتیبان‌گیری و بازیابی کنید. همه لوازم جانبی‌تان را به‌صورت هوشمند با Smart Connect به‌سادگی سازماندهی کنید.

  به بازی ادامه دهید

  نماد PlayStation

  PlayStation®App

  لازم نیست بازی تمام شود. تجربه همراه PlayStation®‎ خودتان را همه جا ببرید.

  نماد PS4 Remote Play

  PS4™ Remote Play

  همیشه برای یک جان دیگر فرصت هست. بازی‌های واقعی PS4™‎ را از Xperia خود بازی کنید.

  نماد PlayStation Video

  PlayStation™Video

  هر زمانی که می‌خواهید و هر جایی که هستید، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را تماشا کنید.

  نماد News Suite

  به‌روز بمانید

  News Suite

  با اخبار روز همراه شوید و فید شخصی‌شده‌تان را ایجاد کنید.

  به دنبال چیزهای بیشتری هستید؟

  کافی است روی دنیای فوق‌العاده‌ای از برنامه‌های Sony در Google Play ضربه بزنید - هر کدام از آنها Xperia شما را به چیزی خاص تبدیل می‌کنند.