لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube

  درباره ما

  Sony Mobile Communications

  Sony Mobile یکی از شرکت‌های وابسته به Sony Corporation در توکیو است که به‌طور کامل در تملک آن قرار دارد، یک سازنده پیشگام درزمینه ارتباطات صوتی، ویدیویی، تصویری، بازی، محصولات فناوری اطلاعات و دستگاه اصلی برای مصرف‌کننده و بازارهای حرفه‌ای.

  با موسیقی، تصاویر، سرگرمی تعاملی و کسب‌وکار آنلاین به‌صورتی کاملاً منحصربه‌فرد یک شرکت سرگرمی و الکترونیکی پیشگام در جهان محسوب می‌شود.

  Sony Mobile بهترین فناوری Sony را ارائه می‌کند

  Sony Mobile با مجموعه محصولات هوشمند و تلفن هوشمند Xperia™‎ خود، بهترین فناوری Sony، سرویس‌ها و محتوای ممتاز و اتصال آسان به دنیای تجربیات سرگرمی شبکه‌ای Sony را ارائه می‌کند.

  درباره Sony Corporation

  Sony Corporation یک سازنده پیشگام درزمینه ارتباطات صوتی، ویدیویی، تصویری، بازی، محصولات فناوری اطلاعات و دستگاه اصلی برای مصرف‌کننده و بازارهای حرفه‌ای است. Sony با موسیقی، تصاویر، سرگرمی تعاملی و کسب‌وکار آنلاین به‌صورتی کاملاً منحصربه‌فرد یک شرکت سرگرمی و الکترونیکی پیشگام در جهان محسوب می‌شود. Sony از فروش سالانه متمرکز تقریباً ۷۷ میلیارد دلار برای سال مالی که تا ۳۱ مارس ۲۰۱۸ پایان می‌یابد گزارش می‌دهد. وب‌سایت جهانی Sony: ‏https://www.sony.net/

  مخاطب

  Sony Mobile Communications AB

  دفتر ثبت‌شده: 221 88 Lund, Sweden

  آدرس بازدید: Mobilvägen 4, 221 88 Lund, Sweden

  آدرس ارسال: Sölvegatan 51, 223 62 Lund, Sweden

  شماره تلفن: ۰۰۰۰۰ ۸۰ ۱۰(۰) ۴۶+ خدمات مشتری: شماره V.A.T: SE556615665801 شماره ثبت‌شده: 556615-6658