لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید

برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Xperia Care چیست؟

تلفن هوشمند شما همراه با انواعی از برنامه ها ارائه شده است تا برای شروع به کار به شما کمک کند.

برنامه های مفید

تلفن هوشمند شما همراه با برنامه های مختلفی ارائه شده است تا برای شروع به کار به شما کمک کند. این برنامه ها با کمک به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش مصرف باتری و کمک به شما در انجام کارهای اصلی، زندگی را برای شما آسان تر خواهند کرد. حتی یک برنامه برای انتقال همه مخاطبین از تلفن قبلی شما ارائه شده است تا وقت ارزشمند شما برای امور مهم تر صرف شود.

*ممکن است بعضی از خدمات و برنامه های ما در کشور شما یا برای مدل تلفن هوشمند شما در دسترس نباشد.

صرفه جویی در مصرف نیرو

برنامه ها و عملکردهای متعددی وجود دارد که به شما کمک می کنند مصرف نیروی باتری تلفن هوشمند خود را کاهش دهید. به تنظیمات > مدیریت نیرو رفته و یکی از عملکرد صرفه جویی در مصرف نیروی در دسترس را فعال کنید. در روشی دیگر، می توانید از برنامه صرفه جویی در انرژی که از صفحه برنامه ها در تلفن هوشمند شما در دسترس است، استفاده کنید*.

درباره بهینه کردن طول عمر باتری مطالب بیشتری بخوانید

*قابلیت دسترسی به مدل تلفن هوشمند و نسخه نرم افزار بستگی دارد.


منتقل کردن دفترچه تلفن خود

بهترین روش برای انتقال مخاطبین به دستگاه جدید ™‎Sony Xperia استفاده از برنامه Xperia™‎ Transfer است که در PC Companion موجود است.

خواندن مطالب بیشتر و دانلود PC Companion

تهیه پشتیبان و بازیابی

برای تهیه فایل پشتیبان از محتوای دستگاه در حافظه داخلی یا یک حساب اینترنتی، از برنامه تهیه پشتیبان و بازیابی استفاده کنید. برنامه تهیه پشتیبان و بازیابی از صفحه برنامه ها در دستگاه شما قابل دسترسی می باشد.

راهنمای راه اندازی

برنامه راهنمای راه اندازی در انجام کارهای اصلی از قبیل دانلود، تنظیمات اینترنت و ایجاد و ورود به حساب های آنلاین به شما کمک می کند. برنامه راهنمای راه اندازی از صفحه برنامه ها در دستگاه شما قابل دسترسی می باشد.